img
×

Krepšelis tuščias

0.00

0.00

Evija

Parduotuvė

APIE MUS

Labas!

Esame Rima ir Mantas, šeima, puoselėjanti senąsias tradicijas gaminant natūralios sudėties kosmetiką Evija.

Evija.lt Istorijos pradžia..

Evija istorija prasidėjo nuo Manto senelio Teodoro Bitvinsko. Jis nuo pat mažens buvo aštraus proto, smalsus, žingeidus vaikas, labai mėgo skaityti, ypatingai domėjosi gamta. Tas noras pažinti Lietuvos miškus paskatino jį baigti biologijos mokslus, tapti mokslininku, ir vėliau apsiginti daktaro disertaciją miškininkystės tema.
Didžiają gyvenimo dalį paskyrė spygliuočių medžių tyrinėjimui. Vėliau, Vytauto Didžiojo Universiteto Botanikos sode, įkūrė pirmąją dendroklimatochronologijos laboratoriją, kuriai ir vadovavo.
Per savo mokslininko karjerą parašė ir publikavo daugiau nei 140 mokslinių straipsnių, bei tezių klimato ir medžių prieaugio tema.

Būtent šis žmogus tikėdamas gamtos jėga, medžių gydomąja galia, visai atsitiktinai ir netikėtai istoriniuose šaltiniuose atrado Lietuvių liaudies tepalo receptą, kurį laikui bėgant užpatentavo ir ištobulino iki dabartinės apsauginio kremo Evija sudėties.
Skaitymas, domėjimasis ir Evijos kremo gamyba buvo jo aistra ir hobis. Jis nuėjo ilgą kelią nuo recepto suradimo iki pritaikymo naudojimui. Visą savo patirtį ir žinias jis perdavė Manto šeimai, o dabar ir mums.
Tik jo užsispyrimo ir tikėjimo dėka, šiandien apsauginis kremas Evija „Klasikinis“ yra toks koks yra.
Su didžiuliu tikėjimu atidavė daugiau nei 20 metų augintą ir puoselėtą amatą, kurį mes iki šiandienos vadiname jo kūdikiu.

Labai norėtume, jog mums augant ir tobulėjant Jis būtų šalia ir galėtume kartu su juo pasidžiaugti…

Tikime, jog Jis mus stebi ir palaiko iš viršaus. Manto senelis turėjo svajonę, kad apsauginis kremas Evija būtų kiekvienos Lietuvos šeimos namų vaistinėlėje…

Žinome, jog stengsimės padaryti viską, kad šią svajonę išpildytume.

Gamindami Evija kosmetiką daugiausia dėmesio skiriame produktų kokybei, todėl visus produktus gaminame patys, laikantis aukščiausių gamybos standartų. Gaminame tvariai, naudodami tik perdirbamų žaliavų pakuotes, nenaudojame antrinių pakavimo dėžučių, tokiu būdu prisidėdami prie gamtos saugojimo. Kruopščiai atsirenkame žaliavų tiekėjus taip naudodami tik aukščiausios rūšies ingredientus, iš kurių pagrindiniai – eglių sakai ir bičių vaškas. 

Išlaikydami senąsias tradicijas, kaip išmokė senelis, patys renkame eglių sakus. Bičių vašką perkame tik iš ekologinių ūkių, turinčių kokybės ženklo sertifikatą. Būtent dėl šių komponentų užtikriname 3 metų produktų galiojimo laiką.

PREKIŲ ŽENKLO IR GAMYBOS TECHNOLOGIJŲ PATENTAI

Prekinis ženklas EVIJA jau naudojamas daugiau kaip 20 metų. Šiuo ženklu pažymėti produktai, kurių pagrindą sudaro antibakteriniai ir antiseptiniai kremai. 

  • Kremų linijos EVIJA gamybos technologinis procesas yra reglamentuotas įmonės standartu (JST 3445054-01-1998).

  • Atskiri EVIJA prekiniai ženklai – skirtingų sudėtinių dalių kremų pavadinimams, įregistruoti prekinių ženklų registre (registro Nr. 39448 2000 0817, Nr. 60315 2009 0616, Nr. 60316 2009 0616).

  • EVIJA apsauginio kremo kompozicija ir jo gamybos būdas yra apsaugotos Lietuvos Respublikos Valstybinio patentų biuro Patentu Nr. 5920 išduotu 2013 03 25 Lietuvos Respublikoje.

  • Už senovinių tradicijų puoselėjimą, EVIJA produktai yra įvertinti tautinio paveldo ženklu.  

  • „EVIJA Natūralios sudėties” prekės ženklo produktas yra aprobuotas „Likochema” Asociacijos, kas reiškia, kad kosmetikos gaminys:

  •          turi kosmetikos gaminio saugos ataskaitą, kuri buvo įvertinta didelę patirtį ir labai aukštą kvalifikaciją turinčio vertintojo;

  •          atitinka Europos Parlamento ir Tarybos Reglamentą (EB) Nr. 1223/2009, 2009 m. lapkričio 30 d.” Dėl kosmetikos gaminių” reikalavimus;

  •          buvo pagaminta laikantis ISO standarto 22716:2007 “Kosmetikos gaminiai. Geros gamybos praktika. Geros gamybos praktikos vadovas”.

 
evija
Reikia konsultacijos? Patarsime
+370 620 92460
REKVIZITAI

UAB „EVIJA & Partner”

Adresas: Ančios g. 3A, LT-46415, Kaunas

Įmonės kodas: 302642070

PVM kodas: LT100014689110

ATSISKAITYMO BŪDAI
Paysera mokejimo budai 1 (1)

REGISTRUOTIS


Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami tvarkant jūsų užsakymą, palaikant jūsų patirtį šioje svetainėje ir kitais tikslais, aprašytais mūsų privatumo politikoje