img
×

Krepšelis tuščias

0.00

0.00

Evija

Parduotuvė

KODĖL VERTA RINKTIS EVIJA PRODUKCIJĄ?

Pats svarbiausias žmogus jūsų gyvenime – esate Jūs pats, o svarbiausiu žmogumi reikia atitinkamai rūpintis. Sutinkate? Leiskite mums prisidėti prie rūpinimosi jūsų oda.

Ypatinga sudėtis ir itin ilgas galiojimas

Evija produkciją gaminame pagal senovinius Lietuvių liaudies receptus taip puoselėdami senąsias tradicijas. Mums itin svarbi kokybė, tad visada kruopščiai atsirenkame sertifikuotas žaliavas ir savo kosmetiką gaminame laikantis ISO standartų. „Evija“ kosmetikos sudėtyje pagrindinės veikliosios medžiagos – eglės sakai ir bičių vaškas.  Šios unikalios sudėties dėka, Evija kremai yra apsauginiai – turintys daug antiseptinių savybių ir galiojantys net 3 metus!

Be alkoholio

„Evija” kosmetikoje nėra alkoholio, todėl galėsite pamiršti išsausėjusią ir dehidratuotą odą, prasiplėtusias kraujagysles bei padidintą odos jautrumą. Negana to, jūsų odos apsauginis sluoksnis bus pilnai apsaugotas.

Be kvapiklių

Mūsų kosmetikoje nerasite jokių cheminių kvapiklių, aromatai išgaunami tik natūraliais būdais, pavyzdžiui iš eterinių aliejų. Drąsiai galėsite naudoti Evija kosmetiką tiek suaugusiems, tiek vaikams, tiek jautrią odą turintiems.

Intensyvus drėkinimas

Odos drėkinimas yra svarbiausias mūsų odos grožio ir sveikatos atributas. Ar kada galvojote, kodėl sensta oda? Būtent todėl, kad su laiku ji tampa dehidratuota. Tai natūralus fiziologinis procesas, kuriam įtakos turi daug vidinių ir išorinių veiksnių. Vienas iš išorinių veiksnių – drėkinimas kosmetinėmis priemonėmis, o „Evija” produkcija tam kuo puikiausiai tiks. Jei yra galimybė išsaugoti savo odos jaunystę, kodėl jos nepasirinkti?

Draugiška gyvūnams

Mylite gyvūnus? Mes taip pat, todėl mūsų elektroninėje parduotuvėje nerasite kosmetikos, testuojamos su gyvūnais.


Kosmetikos užtenkam ilgam

Net ir mažiausias Evija apsauginio kremo indelis turi itin platų panaudojimo spektrą ir skalsų naudojimą, o tai padeda ne tik sutaupyti, bet mažiau vartodami prisidėsite ir prie gamtos tausojimo. Vieną Evija produktą galėsite naudoti visa šeima. Mes esame draugiški ne tik gyvūnams, bet ir gamtai.

Aukšta kokybė už prieinamą kainą

Kiekvienoje pakuotėje rasite dalelę mūsų širdies ir dalelę Lietuviškos gamtos. Visą Evija produkciją gaminame su didele meile. Neskaičiuojame nei laiko nei savo darbo. Todėl galime Jums pasiūlyti aukštą kokybę už itin prieinamą kainą.

Turi apdovanojimų

Kiekvienam gamintojui svarbu būti įvertintam ir pripažintam profesionalų kaip kokybiškų produktų gamintojui. Šių pastangų rezultatas – 2010 metais gautas pirmasis aukso medalis apsauginiam kremui Evija „Klasikinis“.  Ne mažiau svarbus ir kasdieninis apdovanojimas – tai Jūs – mūsų laimingi klientai, kurie laikui bėgant tampa lojalūs, nuolat grįžta ir kitiems rekomenduoja!

evija
Reikia konsultacijos? Patarsime
+370 620 92460
REKVIZITAI

UAB „EVIJA & Partner”

Adresas: Ančios g. 3A, LT-46415, Kaunas

Įmonės kodas: 302642070

PVM kodas: LT100014689110

ATSISKAITYMO BŪDAI
Paysera mokejimo budai 1 (1)

REGISTRUOTIS


Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami tvarkant jūsų užsakymą, palaikant jūsų patirtį šioje svetainėje ir kitais tikslais, aprašytais mūsų privatumo politikoje