Kietųjų šampūnų rinkinys

20.99

Rinkinį sudaro kietasis šampūnas EVIJA “Dilgėlė” ir kietasis šampūnas EVIJA “Medetka”. Šampūnai tinka tiek vyrams, tiek moterims, tiek vaikams.

Kietasis šampūnas su Medetkomis – puikiai stiprina plauką iš vidaus. Ilgainiui plaukai tampa sveiki, švelnūs ir gyvybingi. Šampūnas puoselėja plaukus, mažina jų lūžinėjimo riziką bei kieto vandens poveikį. Ilgainiui skatina plaukų augimą.

Kietasis šampūnas su Dilgėlėmis – skirtas sausiems arba riebaluotis linkusiems plaukams. Efektyviai bei švelniai plauna plaukus, nepažeisdamas galvos odos ir saugodamas ją nuo išsausėjimo. Puikiai stiprina plauką iš vidaus. Ilgainiui plaukai tampa sveiki, švelnūs ir gyvybingi.

Kietieji šampūnai puoselėja plaukus, mažina jų lūžinėjimo riziką bei kieto vandens poveikį. Ilgainiui skatina plaukų augimą.

Šie šampūnai supakuoti į aliumines dėžutes, todėl užima mažai vietos ir yra ypač patogūs pasiimti su savimi į bet kokią išvyką ar kelionę.

Dovanojant tobulas rezultatas tada, kai viskas gražiai supakuota, tad nepamirškite įsidėti į krepšelį ir pakavimo paslaugos!

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Be the first to review “Kietųjų šampūnų rinkinys”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *